Yaklaşık 30 yıldır farklı tarzlara özgün ve kaliteli ürünler üretmiş Tripy markası 2019 yılında e-ticaret dünyası ile tanıtmıştır. Tripy ayakkabı zamanla aşılamayan klasik değer ve motifler ile gelişen teknoloji ve değişen modayı yakından takip etmiş ve bunu sizlerin beğenisine sunmuştur.

     Ürünlerini %100 gerçek deri ve doğal malzemeler ile Türkiye’de üretiyor. Toptan ve prekande satışını gerçekleştiriyor. Birçok yurtdışı ülkesine de kaliteyi uygun fiyatlar, hızlı ve güvenli teslimat ile sunmaktadır.

     Gedikpaşa’da toptan ve prekande satışını gerçekleştirdiği showroomu ve ürünlerin imal edildiği birçok fabrika ve atölyesi bulunmaktadır. Üstelik geçmişinde de imal ettiği 3 metre 12 cm uzunluğunda, 1 metre 5 cm yüksekliğinde 455 numara ayakkabı ile Guinness Rekorlar Kitabı’nda yerini almıştır ve tüm ziyaretçilerin ilgi odağı olmuştur.

     Günümüz modern ticaret dünyasında e-ticaretin en önemli yapı taşı olması ile ayakkabıların satışını internet üzerinden (Trendyol, Hepsiburada, N11, Morhipo, Çiçeksepeti, Amazon) yurtiçi yurtdışı olmak üzere müşterileri ile buluşturmayı hedef edinmiş ve 2019 yılında ilk adımını atmıştır.
Aynı zamanda www.tripy.com.tr ve tripyshoes aktif instagram hesabı bulunmaktadır. Tripy Shoes kaliteli ve sağlam ürünleri uygun fiyata alıcılarıyla buluşturmayı hedeflemiştir.

Tripy ile mutlu adımlara.

Guinnes Rekolar Kitabı'na giren 455 numara ayakkabı şuan TASEV'de sergilenmektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR